Praha

         

Prostor

Rebelion ateliér Praha je mladší bratr Brna, zároveň však hlavním sídlem celého Rebelion ateliéru. Ateliér se nachází v krásném historickém prostoru na náměstí I. P. Pavlova. Sami uvidíte, že při první návštěvě na vás prostor dýchne a nebudete od nás chtít odejít. To je ostatně jeden z našich cílů, abyste se u nás cítili co nejlépe.

 

Lektoři

Na lektory máme dva hlavní požadavky. Velká profesionalita a přátelský přístup. Nejsem přeci žádná škola. Naši lektoři jsou lidé, kteří mají vlastní praxi, šijí na zakázku nebo mají vlastní značku. 
Každý lektor má jiný přístup k výuce, za což jsme rádi. V našem týmu nenajdete bezduché tváře, ale velké osobnosti, které šitím žijí.

 

Typy kurzů

V nabídce máme několik kurzů šití, v různých časových intervalech. Je jen na vás, jestli vám sedí více kurz šití na 7 týdnů, víkendový, dlouhodobý semestrální nebo individuální, kde máte celý ateliér a lektora pouze pro sebe. Kurzy jsou rozděleny na různé úrovně, podle vašich znalostí a dovedností. 

         

 

 

Pokud by v průběhu kurzu byla vládou vyhlášena karanténa, nemusíte se bát, že byste o kurz přišli. Kurzy na nutnou dobu přerušíme a poté veškeré zmeškané lekce nahradíme.

 

 

Nahoru
Další produkty
27 položek celkem