Plzeň

         

Dostupnost

Rebelion ateliér se nachází   pouhý kousek od náměstí Republiky, čili v samém srdci Plzně, konkrétně na ulici Perlová. Kousek od ateliéru se dá pohodlně zaparkovat v parkovacím domě. V blížkosti ateliéru se také nachází autobusová zastávka. Během víkendových kurzů můžete, během oběda, navštívit několik restaurací v okolí. 

 

Lektoři

Na lektory máme dva hlavní požadavky.Velká profesionalita a přátelský přístup. Nejsem přeci žádná škola. Naši lektoři jsou lidé, kteří mají vlastní praxi, šijí na zakázku nebo mají vlastní značku. Každý lektor má jiný přístup k výuce, za což jsme rádi. V našem týmu nenajdete bezduché tváře, ale velké osobnosti, které šitím žijí.

 

Typy kurzů

V nabídce máme několik kurzů šití, v různých časových intervalech. Je jen na vás, jestli vám sedí více kurz šití na 7 týdnů, víkendový - sobota a neděle, dlouhodobý semestrální nebo individuální, kde máte celý ateliér a lektora pouze pro sebe. Kurzy jsou rozděleny na různé úrovně, podle vašich zkušeností a dovedností. 

         

 

Pokud by v průběhu kurzu byla vládou vyhlášena karanténa, nemusíte se bát, že byste o kurz přišli. Kurzy na nutnou dobu přerušíme a poté veškeré zmeškané lekce nahradíme.

 

 

Nahoru
Další produkty
21 položek celkem