Brno

         

Dva ateliéry

Místo, kde se na ploše 120 m2 nacházejí dva ateliéry, a to přímo v centru Brna na ulici Masarykova. Jeden ateliér pro začátečníky, druhý na pokročilejší kurzy. Rebelion ateliér je kreativní prostor, kde se snažíme předat, prostřednictvím kurzů šití, získané zkušenosti našim účastníkům.

 

Lektoři

Na lektory máme dva hlavní požadavky. Profesionalita a přátelský přístup. Naši lektoři jsou lidé, kteří mají vlastní praxi, šijí na zakázku nebo mají vlastní značku. Každý lektor má jiný přístup k výuce, za což jsme rádi. V našem týmu nenajdete žádné roboty, ale velké osobnosti, které šitím žijí.

 
 

Typy kurzů

V nabídce máme několik kurzů šití, v různých časových intervalech. Je pouze na vás, jestli vám sedí více kurz šití na 7 týdnů, víkendový, individuální nebo semestrální. Kurzy jsou rozděleny na několik úrovní, jako jsou například začátečníci, mírně pokročilí, techniky šití a mnoho dalších.

 

Pokud by v průběhu kurzu byla vládou vyhlášena karanténa, nemusíte se bát, že byste o kurz přišli. Kurzy na nutnou dobu přerušíme a poté veškeré zmeškané lekce nahradíme.

 
Nahoru
Další produkty
21 položek celkem