Olomouc

         

Dostupnost

Rebelion ateliér v Olomouci se nachází kousek od hlavního náměstí, konkrétně v krásné historické budově, v centru Olomouce, a to konkrétně na Kollárově náměstí. Přímo na Kollárově místě se dá pohodlně zaparkovat, případně je v těsné blízkosti mhd. Během víkendých kurzů můžete navštívit jednu z restaurací, které se v okolí nachází.

 

Lektoři

Na lektory máme dva hlavní požadavky.Velká profesionalita a přátelský přístup. Nejsem přeci žádná škola. Naši lektoři jsou lidé, kteří mají vlastní praxi, šijí na zakázku nebo mají vlastní značku. Každý lektor má jiný přístup k výuce, za což jsme rádi. V našem týmu nenajdete bezduché tváře, ale velké osobnosti, které šitím žijí.

 

Typy kurzů

V nabídce máme několik kurzů šití, v různých časových intervalech. Je jen na vás, jestli vám sedí více kurz šití na 7 týdnů, víkendový - sobota a neděle, individuální, kde máte celý ateliér a lektora pouze pro sebe, případně dlouhodobý semestrální. Kurzy jsou rozděleny na různé úrovně, podle vašich zkušeností. 

         

 

 

Pokud by v průběhu kurzu byla vládou vyhlášena karanténa, nemusíte se bát, že byste o kurz přišli. Kurzy na nutnou dobu přerušíme a poté veškeré zmeškané lekce nahradíme.

 

 

Nahoru
Další produkty
20 položek celkem